درباره ما

درباره ما

تیم گردشگری مثبت در سال ۹۶ بر پایه سالها تجربه و فعالیت آقای احمد کوزه گر در زمینه ایرانگردی و جهانگردی و هدایت گروه های گردشگری مختلف در داخل و خارج از ایران با مدیریت
و همکاری جناب آقای محمد رضا وجدان حقیقی ، استاد و مدیر کسب و کارهای موفق با برند مثبت راه اندازی شد.
مجموعه بزرگ هلدینگ مثبت فعالیت های خود را از سال ۱۳۹۱ در زمینه های مختلف اجتماعی اقتصادی و فرهنگی در شهر بندرعباس آغاز نمود. پس از موفقیت در عرصه های مختلف این بار
در زمینه گردشگری این همکاری را شروع نمودند.
ما در این مجموعه گرد هم آمدیم تا با دیدی مثبت در صنعت گردشگری تحولی نو و فضای مثبتی را برای جامعه گردشگران و اهالی سفر بوجود آوریم.
عنوان گردشگری مثبت میتواند نمایانگر نیت و انگیزه ما برای توسعه گردشگری پایدار و مسئولانه و از همه مهمتر رضایت خاطری همراه با اعتماد و پاسخگویی نسبت به مشتریان عزیزمان باشد.
ما در این مجموعه سعی نمودیم با بهرهگیری از نیرو های مثبت و خبره و راهنمایان مسئول و آشنا به قوانین حاکم بر روح سفر ، در حد توان خود فضای متفاوت و سالمی را برای آنان که خواستار
گردشگری مسئولانه هستند فراهم آوریم.
امیدواریم هر یک از شما عزیزان بعد از استفاده از خدمات ما ، مهر تائید بر تحقق این اهداف زده و ما را نسبت به ادامه راهمان مطمئن تر نمایید.

گردشگری مثبت

سفر نه شعره، نه قصه. سفر یعنی حضور در دل واقعیت. گردشگری مثبت با هدف تسهیل و تشویق سفرهای مثبت و متفاوت در خدمت شماست تا خاطرات فراموش نشدنی را در مدت کوتاهی در کنار هم رقم بزنیم.

  • مجری تخصصی تورهای طبیعت گردی

  • محیطی امن، خودمانی و حرفه ای

  • سفرهای ارزان و متنوع

  • تیم با تجربه و فعال

  • سفرهای گروهی خارجی

  • تورهای خانوادگی

  • تورهای ورزشی

  • تورهای انفرادی

ارزش های ما

تورهای انفرادی

تورهای انفرادی یا اختصاصی ما به نوعی طراحی شده که مسافران عزیز بتوانند به راحتی و طبق زمان بندی و شرایط خودشان از این برنامه ها استفاده کنند. به صورتی که شما تنها یا با یک یا دو همراه و در تاریخ ، وسیله نقیله از مبدا به مقصد و هتل دلخواه خودتان میتوانید از شرایط با نرخ ها و قیمت های مختلف استفاده نمائید.

تورهای گروهی

این برنامه هایی که از طرف تیم گردشگری مثبت تور اجرا میشو با ظرفیت های از پیش تعیین شده و در تاریخ مشخص با نرخ و خدمات واحد اعلام میشود و مسافران میتوانند با شرایط یکسان از این خدمات پس از مطلع شدن از جزئیات برنامه و ثبت نام استفاده نمایند.

قیمت مناسب

گروه گردشگری مثبت سعی نموده تا در هنگام طراحی تور ها به گونه ای برنامه ریزی و انتخاب کند که استفاده از این خدمات برای همه اقشار جامعه امکان پذیر باشد. سیاست های ما در کلاس بندی تور ها بنا بر نوع خدمات به شما اختیار و حق انتخاب بیشتری خواهد داد تا بتوانید شرایط مورد نظر و سازگار با بودجه و سلایق خودتان را انتخاب نمایید.

اجرای مستقیم تورها

گروه گردشگری مثبت با توجه به داشتن دانش فنی و تخصصی و تجربه گردشگری مدیرانش ،مستقیما مبادرت به اجرای تور های مختلف طبیعت گردی،تاریخی و خانوادگی نموده است . مخصوصا در نیمه جنوبی کشور بیشتر برنامه های ما با برنامه ریزی ، امکانات و اجرای مستقیم تیم مثبت میباشد. اجرای مستقیم باعث نظارت بیشتر و قیمت کمتر و بالا رفتن کیفیت تور ها خواهد شد.
تماس با ما